Back to Top
| Product colour | Black |
| Handset type | Wired handset |
| Operating system installed | Android |
| Operating system version | 9.0 |
| Wall mountable | |
| Mounting | Desk |
| Display resolution | 720 x 1280 pixels |
| Touchscreen | |
| Display diagonal | 5.5 " |
| Full duplex |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| AC adapter output current | 2 A |
| Width | 180 mm (7.02 ") |
| Depth | 165 mm (6.44 ") |
| Height | 230 mm (8.97 ") |
| Weight | 1200 g (2.65 lbs) |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.