Back to Top
| Frequency band | 57 - 66 GHz |
| Modulation | 16-QAM |
| Antenna gain level (max) | 40.5 dBi |
| International Protection (IP) code | IP66, IP67 |
| Mounting | Ceiling |
| Product colour | White |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Width | 343 mm (13.38 ") |
| Depth | 198 mm (7.72 ") |
| Height | 251 mm (9.79 ") |
| Weight | 3900 g (8.6 lbs) |
| Quantity per pack | 4 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
