Back to Top
| Frequency band | 57 - 66 GHz |
| Modulation | 16-QAM |
| Antenna gain level (max) | 44.5 dBi |
| Mounting | Ceiling |
| Product colour | White |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Width | 421 mm (16.42 ") |
| Depth | 347 mm (13.53 ") |
| Height | 349 mm (13.61 ") |
| Weight | 4700 g (10.36 lbs) |
| 4 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
