Back to Top
| Product colour | Black |
| Integrated voicemail |
| Display | LCD |
| Display resolution | 384 x 128 pixels |
| Display diagonal | 3.4 " |
| Touchscreen |
| Lines quantity | 1 lines |
| Caller ID | |
| Call waiting | |
| Call transfer | |
| Call history | |
| Speed dialing | |
| Call hold | |
| Full duplex | |
| Call forwarding | |
| Conference call | |
| Do not disturb function | |
| Redialing |
| Speakerphone | |
| Voice codecs | G.711a, G.711u, G.722, G.729A, G.729ab, OPUS, iLBC |
| Ethernet LAN | |
| Bluetooth |
| Power over Ethernet (PoE) |
| Width | 226 mm (8.81 ") |
| Depth | 54.4 mm (2.12 ") |
| Height | 226 mm (8.81 ") |
| Weight | 907 g (2 lbs) |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 95 % |
| Certification | CE |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
