Back to Top
| Mobile device type | Mobile phone/smartphone |
| Proper use | Universal |
| Product colour | Black |
| Material | Aluminium, Rubber |
| Built-in speaker(s) |
| Power source type | Not supported |
| Width | 63.5 mm (2.48 ") |
| Depth | 63.5 mm (2.48 ") |
| Height | 127.8 mm (4.98 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.