Back to Top
| AC input frequency | 47/63 Hz |
| Output power | 20 W |
| Output voltage | 12 V |
| Certification | UL, cUL, PSE, CE, CCC, TUV |
| Product colour | Black |
| Weight | 166 g (0.37 lbs) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| I/O ports | IEC 60320 C14 |
| Dimensions (WxDxH) | 92 x 31 x 50 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.