Back to Top
| Mobile device type | Mobile phone/Smartphone |
| Proper use | Desk |
| Type | Passive holder |
| Product colour | Black |
| Material | Steel |
| Built-in charger |
| Width | 121 mm (4.72 ") |
| Depth | 151 mm (5.89 ") |
| Height | 81 mm (3.16 ") |
| Weight | 680 g (1.5 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.