Back to Top
| Size | 5.25 " |
| Type | Carrier panel |
| Number of hard drives supported | 4 |
| Hard drive size | 2.5 " |
| Hard drive interface | IDE/ATA |
| Material | Plastic |
| Width | 146 mm (5.69 ") |
| Weight | 98 g (0.22 lbs) |
| Depth | 155.5 mm (6.06 ") |
| Height | 40.2 mm (1.57 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
