Back to Top
| Number of hard drives supported | 2 |
| Hard drive size | 2.5 " |
| Hard drive interface | Serial ATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| LED indicators | HDD, SSD |
| Hot-Plug support | |
| Product colour | Black |
| Material | Metal |
| Width | 25.4 mm (0.99 ") |
| Depth | 101.2 mm (3.95 ") |
| Height | 138 mm (5.38 ") |
| Weight | 407.5 g (0.9 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
