Back to Top
| Device interface | USB |
| Purpose | Universal |
| Pointing device | N |
| USB hub |
| Product colour | Black |
| Certification | CB, CE, cTUVus, EAC, FCC, ICES, KCC, MI, RCM, TUV, Ukraine DoC, VCCI |
| Plug and Play | |
| Cable length | 1 m |
| Power source type | USB |
| Operating voltage | 5 V |
| Package weight | 200 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.