Back to Top
| Type | Paper tray |
| Maximum capacity | 2100 sheets |
| Product colour | White |
| Supported media weight(s) | 60 - 135 g/m² |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | MX822adx, MX822adxe, MX826adx, MX826adxe |
| Media types supported | A4, A5, Folio, Oficio |
| Legal | |
| Letter |
| Width | 421 mm (16.42 ") |
| Depth | 510 mm (19.89 ") |
| Height | 350 mm (13.65 ") |
| Weight | 17700 g (39.02 lbs) |
| Package width | 538 mm |
| Package depth | 624 mm |
| Package height | 479 mm |
| Package weight | 22340 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.