Back to Top
| Type | Paper tray |
| Maximum capacity | 250 sheets |
| Supported media weight(s) | 60 - 176 g/m² |
| Product colour | White |
| Media types supported | A4, A5, A6, Executive, Folio, JIS B5, Oficio, B5, C5, DL |
| Legal | |
| Transparencies | |
| Letter |
| Width | 42 mm (1.64 ") |
| Depth | 510 mm (19.89 ") |
| Height | 79.5 mm (3.1 ") |
| Weight | 5000 g (11.02 lbs) |
| Package width | 494 mm |
| Package depth | 594 mm |
| Package height | 158 mm |
| Package weight | 6600 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.