Back to Top
| Type | Paper tray |
| Maximum capacity | 500 sheets |
| Supported media weight(s) | 60 - 176 g/m² |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | B2865dw, MS725dvn, MS821n, MS821dn, MS822de, MS823n, MS823dn, MS825dn, MS826de, MX826adxe. |
| Transparencies |
| Width | 421 mm (16.42 ") |
| Depth | 380 mm (14.82 ") |
| Height | 165 mm (6.44 ") |
| Weight | 2600 g (5.73 lbs) |
| Package width | 324 mm |
| Package depth | 502 mm |
| Package height | 486 mm |
| Package weight | 4430 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.