Back to Top
| Type | Paper tray |
| Maximum capacity | 550 sheets |
| Product colour | Grey |
| Supported media weight(s) | 60 - 176 g/m² |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | CX635adwe, CS632dwe, CX532adwe |
| Media types supported | Vinyl Labels, Paper Labels, Card Stock, Plain Paper, Refer to the Card Stock & Label Guide |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 424.2 mm (16.54 ") |
| Depth | 416.6 mm (16.25 ") |
| Height | 132.1 mm (5.15 ") |
| Weight | 3900 g (8.6 lbs) |
| Package width | 508 mm |
| Package depth | 218 mm |
| Package height | 478 mm |
| Package weight | 5200 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.