Back to Top
| Product colour | Black |
| Handset type | Wired handset |
| Handset | Y |
| Display | LCD |
| Display resolution | 720 x 1280 pixels |
| Display diagonal | 5 " |
| Touchscreen | |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Lines quantity | 24 lines |
| Caller ID |
| Speakerphone | |
| Voice codecs | G.722, G.729ab, G.711alaw, iLBC, G.711ulaw, OPUS |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| RJ-9 ports quantity | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) |
| Security algorithms | TLS,256-bit AES, SRTP |
| Product type | IP phone |
| Package width | 222 mm |
| Package depth | 243 mm |
| Package height | 69 mm |
| Package weight | 1044 g |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Number of handles included | 1 pc(s) |
| Stand included | |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Country of origin | Taiwan |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.