Back to Top
| Product colour | Black |
| Handset type | Wired handset |
| Handset | Y |
| Display | IPS |
| Display resolution | 320 x 240 pixels |
| Aspect ratio | 9:16,16:9 |
| Display diagonal | 3.5 " |
| Touchscreen |
| Lines quantity | 8 lines |
| Caller ID |
| Speakerphone | |
| Voice codecs | G.711alaw, G.711ulaw, G.722, G.722.1, G.729ab, OPUS, iLBC |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth |
| RJ-9 ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) |
| Package width | 258 mm |
| Package depth | 306 mm |
| Package height | 89 mm |
| Package weight | 1110 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Number of handles included | 1 pc(s) |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Y | |
| IP phone | |
| Y | |
| China | |
| ENERGY STAR | |
| 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.