Back to Top
| Capacity | 4 GB |
| Flash card type | M2 |
| Read speed | 10 MB/s |
| Write speed | 3 MB/s |
| Product colour | Black |
| Width | 12.4 mm (0.48 ") |
| Depth | 14.9 mm (0.58 ") |
| Height | 1.2 mm (0.05 ") |
| Dimensions (WxDxH) | 12.4 x 14.9 x 1.2 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
