Back to Top
| Format | Letter |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Product colour | Transparent |
| Corners shape | Square corners |
| Spill-resistant | |
| Tear-proof | |
| Unit | Box |
| Action | New |
| Width | 215.9 mm (8.42 ") |
| Depth | 279.4 mm (10.9 ") |
| Thickness | 0.178 mm |
| Quantity per pack | 100 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.