Back to Top
| Product colour | Transparent |
| Thickness | 0.127 mm |
| Lamination system | Thermal |
| Unit | Pack |
| Action | New |
| Width | 66.67 mm (2.6 ") |
| Depth | 98.42 mm (3.84 ") |
| Quantity per pack | 100 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.