Back to Top
| Frequency band | 5.1 - 5.9 GHz |
| Antenna gain level (max) | 30 dBi |
| Antenna type | Directional antenna |
| Product colour | White |
| Width | 650 mm (25.35 ") |
| Depth | 650 mm (25.35 ") |
| Height | 386 mm (15.05 ") |
| Weight | 7400 g (16.31 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.