Back to Top
| Page yield | 55000 pages |
| Original | |
| Product colour | Black |
| Country of origin | Korea |
| Compatibility | - WorkCentre 4150 |
| Width | 185 mm (7.22 ") |
| Depth | 400 mm (15.6 ") |
| Height | 190 mm (7.41 ") |
| Weight | 2381.4 g (5.25 lbs) |
| Package width | 405 mm |
| Package depth | 185 mm |
| Package height | 190 mm |
| Package weight | 2381 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.