Back to Top
| Type | Paper tray |
| Maximum capacity | 2100 sheets |
| Product colour | White |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink B625 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 543.6 mm |
| Package depth | 624.8 mm |
| Package height | 480.1 mm |
| Package weight | 20457.3 g |
| Country of origin | China |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.