Back to Top
| Type | Paper tray |
| Maximum capacity | 550 sheets |
| Product colour | White |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink B625 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 497.8 mm |
| Package depth | 596.9 mm |
| Package height | 195.6 mm |
| Package weight | 8210.1 g |
| Country of origin | China |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.