Back to Top
| Product colour | Grey |
| Handset type | Wired handset |
| Display | LCD |
| Display resolution | 800 x 480 pixels |
| Number of simultaneous touchpoints | 5 |
| Touchscreen type | Capacitive |
| Display diagonal | 7 " |
| Touchscreen |
| Caller ID | |
| Call waiting | |
| Call hold | |
| Call forwarding | |
| Redialing |
| Speakerphone | |
| Microphone mute | |
| Voice codecs | AEC, AGC, AJB, CNG, PLC, VAD |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth |
| RJ-9 ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| DC-in jack | |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter output voltage | 5 V |
| AC adapter output current | 2 A |
| USB output current | 0.5 A |
| Product type | IP phone |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 95 % |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 °C |
| Headset included | |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.