Back to Top
| Product colour | Grey |
| Handset type | Wireless handset |
| Ethernet cable | |
| Device lock | |
| Mounting | Desk/Wall |
| Integrated voicemail | |
| Number of function keys | 6 |
| Display | TFT |
| Display resolution | 240 x 320 pixels |
| Backlight display | |
| Display diagonal | 2.4 " |
| Lines quantity | 20 lines |
| Conference call | |
| Frequency band | 1.9 GHz |
| Phonebook capacity | 1000 entries |
| Call waiting | |
| Call transfer | |
| Redialing | |
| Speed dialing | |
| Message-waiting indicator (MWI) | |
| Anonymous call rejection | |
| Intercom | |
| Call history | |
| Call hold | |
| Full duplex | |
| Caller ID | |
| Direct call | Y |
| Call forwarding | |
| Vibrating alert |
| Speakerphone |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Networking standards | IEEE 802.1af |
| DHCP client |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Handset dimensions (WxDxH) | 175 x 53 x 20.3 mm |
| Base dimensions | 130 x 100 x 25.1 mm |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | -30 - 70 °C |
| Charger | |
| AC adapter included |
| IP mobile phone |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.