Back to Top
| Product colour | Black |
| Recommended usage | Flat panel |
| Type | Multimedia stand |
| Maximum weight capacity | 13.6 kg |
| Height adjustment |
| Height | 140 mm (5.46 ") |
| Height adjustment | 31.75 mm |
| Width | 305 mm (11.9 ") |
| Depth | 407 mm (15.87 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.