Back to Top
| Product type | Badge holder |
| Orientation | Portrait |
| Product colour | Black |
| Inner width | 86 mm |
| Inner height | 54 mm |
| Width | 94 mm (3.67 ") |
| Height | 60.5 mm (2.36 ") |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.