Back to Top
| Connectivity technology | Wired |
| Number of TV lines | 525 |
| Display diagonal | 7 " |
| Touchscreen |
| Product colour | Stainless steel, White |
| Sensor type | CMOS |
| Optical sensor size | 1/4 " |
| Minimum illumination | 5 lx |
| PTZ control (Pan/Tilt/Zoom) | |
| Viewing angle, horizontal | 170 \u00b0 |
| Door station operating temperature (T-T) | -10 - 60 °C |
| Door station dimensions (WxDxH) | 98 x 27.1 x 173 mm |
| Indoor unit included | |
| Outdoor unit included |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.