Back to Top
| Type | Freestanding |
| Product colour | Black |
| Material | Metal |
| Maximum weight capacity | 31.75 kg |
| Width | 482.6 mm (18.82 ") |
| Depth | 317.5 mm (12.38 ") |
| Height | 133.3 mm (5.2 ") |
| Dimensions (WxDxH) | 482.6 x 317.5 x 133.3 mm |
| Size | 21 " |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.