Back to Top
| Housing material | Stainless steel |
| Product colour | Black |
| Number of coin compartments | 8 |
| Number of banknote compartments | 6 |
| Compatibility | Epson |
| Width | 460 mm (17.94 ") |
| Depth | 173 mm (6.75 ") |
| Height | 102 mm (3.98 ") |
| Durability | 2000000 operations |
| Locking type | Y |
| Package weight | 6800 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.