Back to Top
Cloth, Rubber, 900 x 400 x 3mm
ROG Scabbard II ROG Scabbard II extended gaming mouse pad with protective nano coating for a water-, oil-and dust-repellant surface, with anti-fray, flat-stitched edges and a non-slip rubber base
| Surface coloration | Image |
| Material | Fabric, Rubber |
| Gaming mouse pad | |
| Product colour | Black, Red |
| Protection features | Dust resistant, Oil resistant, Water resistant |
| Wrist rest | |
| Non-slip base |
| Width | 400 mm (15.6 ") |
| Depth | 900 mm (35.1 ") |
| Thickness | 3 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| 84733080 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
