Back to Top
| Type | Security camera microphone |
| Microphone sensitivity | -28 dB |
| Microphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Connectivity technology | Wired |
| Product colour | Black |
| Compatible products | AXIS Q3515-LV, AXIS Q3517-LV |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Impedance | 1500 Ω |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 80 dB |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
