Back to Top
| Product type | Flush mount box |
| Product colour | Stainless steel |
| Brand compatibility | Axis |
| Material | Metal, Plastic |
| Mounting type | Wall |
| Compatibility | I8016-LVE |
| Width | 110 mm (4.29 ") |
| Depth | 63 mm (2.46 ") |
| Height | 110 mm (4.29 ") |
| Weight | 280 g (0.62 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
