Back to Top
| Video ports quantity | 5 |
| Video port type | DVI |
| Audio ports quantity | 5 |
| Ethernet LAN | |
| DC-in jack |
| Supported graphics resolutions | 1600 x 1200 (UXGA),1920 x 1080 (HD 1080),1920 x 1200 (WUXGA) |
| Maximum resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Full HD | |
| HDCP | |
| 3D |
| Product colour | Black |
| Input voltage | 100-240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Output voltage | 9 V |
| USB powered | |
| Power consumption (typical) | 4.1 W |
| Certification | RoHS |
| Video in | 1 x DVI-D |
| Video out | 4 x DVI-D |
| Audio input | 1 |
| Audio output | 4 |
| Dimensions (WxDxH) | 220 x 135 x 44 mm |
| Manual |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.