Back to Top
| Maximum transfer distance | 50 m |
| Product colour | Black |
| I/O ports | 3 x 3.5mm Audio |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 3 |
| USB 2.0 ports quantity | 5 |
| RJ-45 ports quantity | 2 |
| DC-in jack |
| Width | 75 mm (2.93 ") |
| Depth | 125 mm (4.88 ") |
| Height | 26 mm (1.01 ") |
| Weight | 500 g (1.1 lbs) |
| Cables included | Audio (3.5mm), USB, VGA |
| Manual |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.