Back to Top
| Language version | ENG |
| Calendar duration | 12 month(s) |
| Built-in magnets | |
| Built-in notepad |
| Type | Wall |
| Weight | 510 g (1.12 lbs) |
| Width | 609.6 mm (23.77 ") |
| Height | 914.4 mm (35.66 ") |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Multicolour |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.