Back to Top
| Printing colours | Black |
| Product colour | White |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | PT-D800W PT-E550WVP PT-P900W PT-P950NW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Ribbon width | 24 mm |
| Ribbon length | 8 m |
| Package type | Blister |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
