Back to Top
| Output power | 170 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 8.5 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Compatibility | 45N0560, 45N0372, 45N0372 |
| Product colour | Black |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.