Back to Top
| Output power | 110 W |
| Output voltage | 15 V |
| Output current | 7.33 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Compatibility | TOUGHBOOK 33, 40, 55, G2 |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.