Back to Top
| Cabling technology | Cat6 |
| Ports quantity | 24 |
| Connector(s) | RJ-45 |
| Product colour | Black |
| Rack mounting | |
| Rack capacity | 1U |
| Width | 482.6 mm (18.82 ") |
| Height | 44.45 mm (1.73 ") |
| Depth | 28.4 mm (1.11 ") |
| Weight | 494 g (1.09 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.