Back to Top
| Maximum weight capacity | 56.7 kg |
| Screen size compatibility | 30 - 58 " |
| Product colour | Black |
| Mounting type | Wall |
| Width | 864 mm (33.7 ") |
| Depth | 101 mm (3.94 ") |
| Height | 553 mm (21.57 ") |
| Package weight | 19050 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.