Back to Top
| Surface coloration | Monotone |
| Material | Rubber |
| Game edition | N |
| Product colour | Black |
| USB powered | |
| Recommended usage | Universal |
| Wrist rest | |
| Non-slip base | |
| LED backlight | |
| LED indicators | N |
| Width | 24.1 mm (0.94 ") |
| Depth | 21.6 mm (0.84 ") |
| Thickness | 3 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.