Back to Top
| Writing colours | Multicolour |
| Quantity per pack | 24 pc(s) |
| Recommended age (max) | 3 yr(s) |
| Recommended age group | Child |
| Recommended gender | Boy/Girl |
| Certification | CE |
| Package width | 90 mm |
| Package height | 15 mm |
| Package depth | 222 mm |
| Package weight | 160 g |
| Package type | Hanging box |
| Master carton width | 287.3 mm |
| Master carton length | 369.9 mm |
| Master carton height | 130.1 mm |
| Master carton weight | 5669.9 g |
| Quantity per master carton | 36 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.