Back to Top
| Writing colours | Multicolour |
| Number of colours | 6 colours |
| Product colour | Multicolour |
| Washable | |
| Recommended age group | Child |
| Recommended gender | Boy/Girl |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package height | 190 mm |
| Quantity per pack | 6 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.