Back to Top
| Type | Electronic postal scale |
| Maximum weight capacity | 5 kg |
| Accuracy | 45 g |
| Minimum load | 4 g |
| PC connected | |
| Auto power off | |
| Platform size | 200 mm |
| Display | LCD |
| Power requirements | 3x AAA |
| Product colour | Black |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.