Back to Top
| Product colour | White |
| Finish type | Gloss |
| Media weight | 260 g/m² |
| Package width | 127 mm |
| Package depth | 121 mm |
| Package height | 651 mm |
| Package weight | 4400 g |
| Package type | Box |
| Roll width | 609.6 mm |
| Roll length | 30.5 m |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.