Back to Top
| Product colour | Grey |
| Maximum weight capacity | 11.8 kg |
| Angle of rotation | 360 \u00b0 |
| Pan range | -180 - 180 \u00b0 |
| Tilt angle range | -65 - 65 \u00b0 |
| Lift | 68 cm |
| VESA mounting interfaces | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Weight | 25400 g (56 lbs) |
| Dimensions (WxDxH) | 552 x 380 x 1150 mm |
| Display diagonal | 22 " |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.