Back to Top
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 6000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | B225, B230, B235 |
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Package width | 99 mm |
| Package depth | 330 mm |
| Package height | 188 mm |
| Package weight | 1361 g |
| Package type | Box |
| Single pack | |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.