Back to Top
| Paper size | Tabloid (279x432 mm) |
| Recommended usage | Universal |
| Finish type | Matte |
| Product colour | White |
| Sheets per pack | 500 sheets |
| Packs per box | 5 |
| Sheets per box | 2500 |
| Package width | 279 mm |
| Package depth | 432 mm |
| Package height | 50.8 mm |
| Package weight | 9072 g |
| Box width | 298.4 mm |
| Box depth | 450.8 mm |
| Box height | 260.3 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.