Back to Top
| Megapixel | 2 MP |
| Sensor type | CMOS |
| Optical sensor size | 1/2.8 " |
| Minimum illumination | 0.06 lx |
| Lens diameter | 4.6 mm |
| Product colour | Black |
| Diameter | 24 mm |
| Height | 49.8 mm (1.94 ") |
| Weight | 310 g (0.68 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.